s

BLUESIGN® Approved

 

Přirozeně Eco, přirozeně TOKO

TOKO Eco, je vývoj, který kombinuje výkon s ekologií jako žádný jiný.
 

  1. Při výběru našich surovin velmi pečlivě sledujeme jejich ekologickou nezávadnost, biologickou rozložitelnost a také jejich obnovitelnost.
  2. Výrobky certifikované podle ISO ve Švýcarsku vždy zajišťují výrobní procesy, které šetří zdroje.
  3. Švýcarsko jako místo výroby také zajišťuje krátké přepravní trasy a rovněž minimalizujeme počet zásilek.


TOKO trvá na certifikaci TESTEX® pro Care Line


TESTEX® je předním testovacím a certifikačním institutem pro textil a související výrobky. TESTEX® má mnohaleté zkušenosti, komplexní odborné znalosti a technické know-how. Jejím deklarovaným cílem je poskytovat podporu zákazníkům na jejich cestě k výrobě vysoce kvalitních textilních výrobků.

Certifikace ESO PASSPORT

ECO PASSPORT od OEKO-TEX® je systém testování a certifikace v oblasti textilních chemikálií, barviv a pomocných látek na podporu udržitelné správy chemikálií a dodržování zákonných požadavků.
 

  • Nezávislý dvoustupňový postup ověřování.
  • Transparentní a snadno reprodukovatelný proces posuzování.
  • Zveřejnění certifikovaných produktů na webovém portálu OEKO-TEX®


TOKO Care Line s označením ECO PASSPORT od společnosti OEKO- TEX® je systematicky ověřován z hlediska ekologické kompatibility TESTEX®, globálním a nezávislým švýcarským testovacím a certifikačním institutem.

Výrobky TOKO Care Line: 100% bez obsahu PFOS a PFOAKritické látky kyselina perfluorooktansulfonová (PFOS) a kyselina perfluorooktanová (PFOA) nejsou obsaženy v žádném z produktů TOKO Care. TOKO používá ekologicky šetrné fluorochemikálie C6. Všechny produkty TOKO Care a Proof jsou 100% bez PFOS a PFOA.

 

 

TOKO s pozitivním ekologickým vyváženímTOKO také usiluje o co největší ekologickou nezávadnost, pokud jde o vosky. Výsledkem je, že horké vosky Base Perforance a All-in-one, tekuté vosky Express Universal a Express Nordic, Nordic Grip Line a většina vosků Backshop jsou založeny na ekologických surovinách, a proto jsou biologicky rozložitelné.

 

 

www.lissport.cz | www.toko.ch

Lissport s.r.o.
Nový Svět 350
512 46 Harrachov v Krkonoších
Tel.: +420 481 311 820
Mob.: +420 724 106 609